Новая Каховка
C

» » Нова назва українського коньяку: що про це думають вітчизняні виробники

Нова назва українського коньяку: що про це думають вітчизняні виробники

Нова назва українського коньяку: що про це думають вітчизняні виробникиЩо думають у новокаховському ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» з приводу нової назви українського коньяку та інших інновацій у виноградно-виноробній галузі. 

 

На сторінці «Географічні зазначення в Україні» у Фейсбуці оголосили підсумки голосування за нову назву коньяку України.

 

Чверть опитуваних (25,6 %) підтримала назву «Український бренді / Бренді України», інші варіанти отримали набагато менше голосів:

 

Бурштин / Бурштинок / Бурштиняк (9,4%)
Гайстер (8,5%)
К'янок (7,9%)
Дубовик / Дубняр (7,2%)
Брунат (5,3%)
Каннук (4,5%)
Укрньяк / Украньяк (4,3%)
Сонцедар / Сандар / Виндар (3,3%)
Бревіс (3%)

Ще біля двох десятків варіантів набрали менше трьох відсотків голосів. У голосуванні взяли участь понад 16 тис. українців.

«Наприкінці січня Міністерство аграрної політики та продовольства України планує нараду з виробниками коньяку України для обговорення нової назви цього продукту. На ній, зокрема, буде представлено й результати цього опитування. Чим вона закінчиться – побачимо», – написали організатори голосування.

 

Опитування було пов’язано із зобов'язанням України з 2026 р. відмовитися від використання географічної захищеного зазначення «коньяк».

 

«Що з цього приводу думають вітчизняні виробники коньяку?» – поцікавилися  «Таврійські вісті» у ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» – новокаховського підприємства, яке займає лідируюче місце серед виробників коньяку в Україні. Ось яку відповідь отримала редакція:

 

«Виноробну галузь в Україні може чекати занепад

 

В Україні прийнято закон, яким знищує автентичність української виноградно-виноробної продукції.

 

Парламент України ухвалив зміни до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та Закону «Про виноград та виноградне вино» (законопроект № 9260).

 

Відтепер виробникам виноградно-виноробної галузі України дозволяється застосовувати сировину неукраїнського походження без будь-яких обмежень щодо часток їх використання у виробництві. Відсутність такої обов’язкової вимоги використання сировини вітчизняного походження може загрожувати виноградно-виноробній галузі України.

Нова назва українського коньяку: що про це думають вітчизняні виробники

У той час, коли провідні держави захищають свій продукт, Україна може втратити всі свої унікальні досягнення в галузі за, майже 150-річну історію. У європейському законодавстві є вимоги до виробництва товарів, в назві яких є «географічне зазначення» – в таких товарах не менше 85% винограду повинні походити виключно з цієї географічної зони. В Митному Кодексі України також йдеться про те, що товарами, повністю вироблені у даній країні, є продукція рослинного походження, вирощена або зібрана в цій країні. В той час як продукт України, виготовлений на 100% з імпортної сировини, вводить в оману його споживачів.

 

В корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» зазначають, що новоприйняті зміни можуть мати серйозні наслідки, як для виробників, так і для населення.

 

«Якщо держава не ставить вимогу перед виробниками використовувати українські матеріали – сировинна база в країні зазнаватиме занепаду. Як наслідок – зменшиться кількість робочих місць у галузі і відрахування до бюджету», – коментує Володимир Кучеренко, генеральний директор корпорації «Укрвинпром».

 

Відсутність вимоги про використання сировини українського походження при виготовленні коньяків України нівелює сам термін «коньяк України», оскільки за існуючих умов у ординарних та марочних коньяках України фактично буде відсутній український коньячний спирт. На сьогодні гостро стоїть питання введення обов`язкового використання вітчизняної сировини при виготовленні коньяків України, аби створити автентичний вітчизняний продукт, ввідзначають експерти. Розділяють цю думку й в Домі марочних коньяків «Таврія», який сьогодні залишається флагманом виробництва марочних та колекційних коньяків. Адже, передусім треба захистити вітчизняний продукт, його автентичність і лише потім переходити до пошуку назв. Якщо продукт буде не з вітчизняних спиртів, то яка різниця, як він буде йменуватися – бренді, дівин, чи мідгард. До речі, саме такі назви обговорюварися на хакатоні, який провели в ДМК Таврія напередодні нового року.

 

Новий формат роботи відрізнявся від звичного круглого столу й більше нагадував роботу фокус-груп, тренінг або інтерактив, де кожен зміг виступити генератором ідей, попрацювати в команді і захистити свій проект назви.

 

ЄС запустив проект Розвиток георгафічний найменувань в Україні. У результаті проведеної тристоронньої зустрічі представниками Європейського Проекту «Підтримки та розвитку системи географічних зазначень в Україні», корпорації« Укрвинпром»і Міністерства аграрної політики та продовольства України було вирішено допомогти українським виробникам з ребрендингом місцевих назв продукції під час перехідного періоду, тобто - до 2025 року. Одним з етапів реалізації даного проекту і стала серія зустрічей на місцях в форматі Хакатони. Уже сьогодні робочі групи в більш ніж 10 містах України обговорювали і пропонували свої назви Коньяку України.

 

Після роботи в різних містах представники проекту відберуть «фаворитів» і представлять на розгляд профільним фахівцям коньячної галузі в МінАПК України для обговорення та визначення фінального варіанту.

 

Зауважимо, що виноградно-виноробна галузь має більше 150-річну історію, вина та коньяки України щорічно отримують нагороди та визнання на міжнародних конкурсах. Саме завдяки автентичності вітчизняних винних регіонів. В той же час винороби підкреслюють, що новоприйняті зміни зводять нанівець «Правила виробництва коньяків України», які зобов’язували з 2019 р. використовувати частку вітчизняних коньячних спиртів при виробництві навіть ординарних коньяків України».


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.