Нова Каховка
C

» » Заступнику міського голови Каховки вказують на двері

Заступнику міського голови Каховки вказують на двері

Заступнику міського голови Каховки вказують на двері

Під загрозою можливого звільнення опинився призначений в червні 2018 року заступник міського голови Каховки Олег Потоскуєв. Через конфлікт між ним і мером Андрієм Дяченком йому скоротили кількість підпорядкованих відділів і наприкінці грудня виставили з робочого кабінету. Чи то жартома, чи то всерйоз у міськраді стверджують, що відтепер робочим місцем Потоскуєва є… вестибюль “білого дому”. Проте на новому “робочому місці” його поки що не бачили, оскільки він, за словами Дяченка, перебуває на лікарняному.

 

Сам Потоскуєв є не лише заступником міського голови, а й членом виконавчого комітету і одночасно депутатом Каховської міськради та головою фракції “Опозиційного блоку”. У немилість він потрапив через своє голосування в якості депутата міськради за суттєве скорочення витрат з бюджету на проведення капремонтів бюджетних закладів, оплату енергоносіїв, оплату праці чиновників, благоустрій, закупівлю нової комунальної техніки на черговій сесії 20 грудня 2018 року. Це підтвердив і міський голова Каховки. За його словами, Потоскуєв порушив умови негласного договору, коли заступав на посаду чиновника. А оскільки звільнити його можна лише рішенням міськради, Андрій Дяченко просить Потоскуєва “бути чоловіком і добровільно написати заяву про складення своїх повноважень”.

 

— Люди діляться на декілька категорій. Є бджоли, є трутні, а є паразити. Олега Потоскуєва я відношу до слова “паразит”, який зсередини все руйнує. Адже своїм голосуванням він суттєво зменшив зарплати не лише собі, а й всім своїм підлеглим, — прокоментував “Новому дню” міський голова.

 

Торік у подібну немилість потрапив попередній заступник міського голови Каховки Володимир Федченко, який на відміну від Потоскуєва від самого початку був членом команди Дяченка. Події, що передували його добровільному звільненню розгорталися за аналогічним сценарієм.

 

Натомість саме призначення Олега Потоскуєва на посаді заступника супроводжували грубі порушення антикорупційного законодавства. Відповідно до припису Національного агентства з питань запобігання корупції нещодавно йому оголосили догану. Як повідомляв “Новий день”, у приписі НАЗК наголошувалося навіть про необхідність звільнення Потоскуєва “без прийняття рішення відповідної ради”. Крім того, Потоскуєв за сім місяців своєї роботи так і не склав депутатський мандат. Тим самим грубо порушивши Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у статті 51 якого вказано, що заступник міського голови за посадою автоматично стає членом виконкому міськради. Відповідно, він не має права бути депутатом ради.

 

З тим, що шанс звільнити Потоскуєва відповідно до припису НАЗК таки був погоджується і Андрій Дяченко. Проте він впевнений, що звільнити його не є проблемою.

 

— Ми його звільнимо. Він може поставити хрест на своїй політичний кар’єрі, — впевнений міський голова Каховки. — Водночас я визнаю свою помилку, що погодився на призначення Потоскуєва. Він виявився не тією людиною, яка повинна працювати у виконавчих органах міськради. З ним ніякого конструктиву нема і бути не може.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.