Новая Каховка
C

» » На комунальному ринку Таврійська завжди є гарячий чай для підприємців

На комунальному ринку Таврійська завжди є гарячий чай для підприємців

На комунальному ринку Таврійська завжди є гарячий чай для підприємцівТаврійський ринок після свят повернувся до роботи в звичному режимі. На роботу вийшла більшість підприємців, які реалізують тут ті чи інші товари. Не дивлячись на те, що в місті існує ціла мережа магазинів, за овочами та фруктами, молоком чи м’ясом населення міста йде на ринок.

 

Безперечно, взимку підприємці працюють в не дуже комфортних умовах. Тому не перший рік діє правило, яке ввів керівник комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман: забезпечити підприємців кип’ятком для чаю. На плиті, яка обігріває приміщення адміністрації ринку, постійно стоять чайники, з яких в будь який час можна взяти гарячої води.

 

Здавалося б, дрібниця, але саме з цього складається повага до людини, турбота про неї. Це саме той випадок, коли склянка гарячого чаю більше зігріває душу і наповнює теплом в самий лютий мороз.

На комунальному ринку Таврійська завжди є гарячий чай для підприємців
На комунальному ринку Таврійська завжди є гарячий чай для підприємців

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.