Нова Каховка
C

» » У Каховці відбулась танцювальна «Різдвяна зустріч»

У Каховці відбулась танцювальна «Різдвяна зустріч»

У Каховці відбулась танцювальна «Різдвяна зустріч»Кожного року у Каховському міському палаці культури «Меліоратор» проходить зустріч, присвячена дням народження двох каховських танцювальних колективів  – «Надія» та «Радість». 

Та цього року свято стало знаменним, адже припало на ювілей жінок, які повязали свою творчість, професійне життя з ансамблями. 

Так,  заслужений працівник культури України Надія Сергеєва – незмінний керівник народного ансамблю танцю «Надія» протягом 38 років. Ольга Волик  – керівник зразкового ансамблю танцю «Радість», Тамара Шашликова  – завідувач костюмерною.
У Каховці відбулась танцювальна «Різдвяна зустріч»
Концертна програма була насичена та сповненими яскравими постановками. Привітати рідний колектив і кращих керівників зібралися колишні учасники, а також випускники, які пов'язали своє майбутнє з хореографією. 

«Ми будем жити і не тужити, і будем танцювати!» – такими словами розпочалося свято, і з такими словами, ось вже 38 років, яскраві і талановиті колективи процвітають і дарують нам духовне, естетичне і емоційне задоволення та насолоду.

У Каховці відбулась танцювальна «Різдвяна зустріч»

Фото – міський Палац культури «Меліоратор»

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.