Нова Каховка
C

» » В українських центрах зайнятості почали працювати кар'єрні радники

В українських центрах зайнятості почали працювати кар'єрні радники

В українських центрах зайнятості почали працювати кар'єрні радникиВ Україні почав роботу інститут кар'єрного радника при Державній службі зайнятості, повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики.

"Важливим елементом проекту є пілотування та впровадження в роботу служби зайнятості інституту кар'єрних радників. Адже в сучасних умовах виникає необхідність розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності", - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, з метою підготовки фахівців для роботи в проекті експерт Міжнародної організації праці (МОП) Валлі Корбанезе провела на базі Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України навчальні тренінги для спеціалістів державної служби зайнятості та Інституту, які будуть займатися підготовкою кар'єрних радників, а також координувала впровадження проекту в пілотних центрах зайнятості.

 

"Кар'єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, і допоможе подолати їх. Ця людина буде вашим помічником кожен раз, коли ви повернулися в службу зайнятості. Я вважаю, що як клієнт, ви, ймовірно, будете довіряти комусь, з ким ви вже говорили, і хто підтримував вас", - цитує прес-служба міністерства Корбанезе.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.