Нова Каховка
C

» » Президентські вибори обійдуться майже в 2 млрд гривень

Президентські вибори обійдуться майже в 2 млрд гривень

Президентські вибори обійдуться майже в 2 млрд гривеньУ Центральній виборчій комісії (ЦВК) затвердили кошторис президентських та парламентських виборів. Цю інформаціюю РБК-Україна підтвердив завідуючий відділом взаємодії із засобами масової інформації ЦВК Костянтин Хівренко.

 

Він зазначив, що президентські вибори обійдуться майже в 2 млрд гривень і дані бюджетні витрати були затверджені на засіданні.

 

Відповідна постанова є на сайті ЦВК.

 

Із виділеної на вибори президента суми, 266 млн грн буде витрачено безпосередньо на Центральну виборчу комісію, а решта суми на окружні та дільничні виборчі комісії.

 

Зазначимо, 31 грудня в Україні стартував виборчий процес чергових виборів президента 2019.

 

У відповідності з законодавством, вибори 2019 відбудуться в останню неділю березня. За 90 днів до цієї дати, а саме 31 грудня, Центральна виборча комісія офіційно оголосила про початок виборчого процесу в країні.

 

Кандидати на пост глави держави можуть реєструватися в ЦВК з 31 грудня по 4 лютого 2019 року. Висуватися на вибори в Україні мають право громадяни від 35 років, протягом останніх 10 років проживають на території країни, володіють державною мовою. Кандидат може йти на вибори самовисуванцем, або представляти одну з політичних партій.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.