Новая Каховка
C

» » На Херсонщині почали випускати трактори

На Херсонщині почали випускати трактори

На Херсонщині почали випускати тракториМашинобудівний завод у обласному центрі налагодив збирання таких колісних агрегатів з якісних комплектуючих китайської державної компанії «First Tractor».

 

«Херсонсько-китайський» трактор має невеликі габарити, але водночас досить потужний двигун, він економічний і адаптований під велику кількість допоміжного обладнання. Що дає змогу застосовувати його для виконання широкого спектру робіт — як навантажувач, екскаватор, бульдозер тощо. Утім, на підприємстві не можуть точно сказати, скільки тракторів на місяць виходитиме за межі прохідної — усе залежить від попиту.

 

За часів Союзу Херсонський машинобудівний завод спеціалізувався переважно на виробництві зернозбиральних комбайнів. Але падіння попиту змусило ХМЗ зробити ставку на урізноманітнення асортименту продукції. Приміром, раніше тут навіть налагодили випуск опорних плит для українських мінометів, а тепер і трактори збирають.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.