Нова Каховка
C

» » Каховська міськрада припинила надання послуг населенню

Каховська міськрада припинила надання послуг населенню

До таких наслідків призвело небажання місцевих депутатів затверджувати структуру міськради і її виконавчих органів.

 

Отримати субсидію, соціальну допомогу, довідки, архівні виписки, зареєструвати місце проживання, оформити ID-картку або закордонний паспорт. Ці та усі інші види послуг з 2 січня припинили надавати населенню структурні підрозділи Каховської міської ради. А саме: Центр надання адміністративних послуг, відділ реєстрації місця проживання громадян, управління праці та соцзахисту, архівний відділ і відділ державної реєстрації.

 

Таке “нововведення” вже викликало обурення у каховчан, яким довелося повертатися ні з чим з вказаних відділів. Чиновники пояснюють, що вони знаходяться на своїх робочих місцях і готові надавати людям будь-які консультації в межах своїх повноважень. Проте свої прямі обов’язки виконувати вони припинили в повному обсязі.

 

На офіційній сторінці Каховської міської ради в Facebook з’явилось роз’яснення. З нього виходить, що причиною такої ситуації стало неприйняття депутатами міськради рішення “Про структуру міськради і її виконавчих органів на 2019 рік”. “Тож з 1 січня підрозділи міськвиконкому не мають повноважень для здійснення своїх функцій”, — вказано в повідомленні.

 

Шанс виправити ситуацію був 29 грудня, коли скликали позачергову сесію міськради. Проте вона не відбулась через відсутність кворуму. Проігнорували сесію 17 депутатів від партій “Самопоміч”, “Опоблок”, “Батьківщина”, “Союзу лівих сил” і БПП “Солідарність”.

 

Також із 1 січня в Каховці призупинене фінансування всіх закладів шкільної і позашкільної освіти, культури, соціального захисту, спортивних закладів і заходів та усіх видів міських програм. Зупинено також виплату всіх видів державних соціальних допоміг і субсидій.

 

До речі, неприйняття структури міськради мало місце і в минулі роки. Проте до таких радикальних кроків у Каховці вдались вперше.

 

НД


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.