Новая Каховка
C

» » В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесу

В Україні зняли мораторій на перевірки бізнесуВ Україні припинив дію закон про мораторій на проведення перевірок бізнесу, який був чинний до 31 грудня 2018 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на відповідний документ.

 

Відповідним законом "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" до 31 грудня 2018 року встановлювався "мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". Дію закону припинено 1 січня 2019 року.

 

Додамо, з 1 січня 2019 року буде змінено систему нагляду за бізнесом. Підприємства більше не перевірятимуть за формальним принципом.

 

Як повідомляв УНН, мораторій на перевірки бізнесу в Україні діяв з 2014 року. Ухвалювалося це рішення з метою припинити тиск на підприємців з боку контролюючих органів, за допомогою чого виключити чинник корупції та стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу.

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.