Новая Каховка
C

» » У польских магазинах лише одна неділя на місяць буде робочою

У польских магазинах лише одна неділя на місяць буде робочою

У польских магазинах лише одна неділя на місяць буде робочоюТорговельні центри по всій Польщі в 2019 році працюватимуть лише в останню неділю місяця, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

 

Виняток у торгівлі в неділю становитимуть періоди перед святами. Зокрема, перед Великоднем робочими будуть дві неділі, а перед Різдвом – одна неділя.

 

Згідно з ухваленим законом у польському Сеймі в 2017 році, в 2018 році торгівля велася лише у першу й останню неділю місяця, а у другу і третю - вона була заборонена.

 

Упродовж 2019 року торгівля вестиметься лише в останню неділю місяця. Натомість з 1 січня 2020 року в неділю діятиме повна заборона на торгівлю, за виключенням обраних семи неділь в році. Зокрема, заборона на торгівлю не діятиме у дві неділі перед Різдвяними святами, одну неділю перед Великоднем і в останні неділі січня, квітня, червня і серпня.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.