Новая Каховка
C

» » Тавричанська ОТГ бере участь в проекті «Соляна дорога»

Тавричанська ОТГ бере участь в проекті «Соляна дорога»

Тавричанська ОТГ бере участь в проекті «Соляна дорога»Нещодавно відбулась зустріч представників бізнесу, адміністрації Каховки і Каховського району з експертами Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ). 

 

Обговорювали актуальність розвитку економіки міста і району через активізацію туристичної сфери, реальні цифри доходів міст в Україні від туризму, те, як через входження Каховки і Каховського району в проект Greenways «Соляна дорога» можуть збільшитися доходи бізнесу і надходження у місцеві бюджети.

 

Павло Ярмій, голова АРР ТОТГ, розказав, що Greenways («Зелені шляхи») є міжнародною системою сертифікованих багатофункціональних туристичних коридорів для пересування безмоторним транспортом чи пішохідним способом, що проходять вздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів тощо. 

 

На Херсонщині таким шляхом може стати «Дорога чумаків за сіллю», котру команда агенції бачить як можливість побудувати на історії краю великий і гарний проект «Соляна дорога» для залучення зовнішніх туристів, які будуть їхати не на море, а саме у міста і села Херсонщини за незвичними видами активного відпочинку і нестандартним відпочинком.

 

«Соляна дорога» – це туристично-інвестиційний проект, котрий об’єднав три ОТГ: Тавричанську, Асканія-Новая та Присивашську,а також ведуться переговори з містами Берислав, Нова Каховка,Каховка, Хрестівською і Любимівською громадами, адже в цих місцях є що побачити туристам, якщо привести пропозицію до ладу і готового туристичного продукту.

 

Крім громад, до проекту долучаються окремі види бізнесу, навіть не зі сфери туризму, але які можуть проводити цікаві екскурсії на виробництво або пригощати власною продукцією.

 

Головним викликом Greenways «Соляна дорога» є те, що даний проект, аби йому стати сертифікованим міжнародним туристичним коридором, має залучити до співпраці представників як влади, так і підприємців. Просуванням регіону має займатися саме влада, бізнес не може представляти регіон ні на міжнародних виставках, ні виготовляти якісні рекламні матеріали про Проекти регіонального масштабу.

 

Результатом зустрічі стала домовленість присутніх про організацію ще одної презентації проекту, але вже в більшому колі підприємців, депутатів Каховської ради представників Каховської РДА. Про дату нової зустрічі інформація буде згодом.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.