Нова Каховка
C

» » Бериславський педколедж і Генічеське медучилище приєднали до ХДУ

Бериславський педколедж і Генічеське медучилище приєднали до ХДУ

Бериславський педколедж і Генічеське медучилище приєднали до ХДУ

Кабінет міністрів України видав розпорядження про реорганізацію Бериславського педагогічного коледжу ім. В. Ф. Беньковського і Генічеського медичного училища Херсонської облради. Обидва заклади відтепер будуть відокремленими структурними підрозділами Херсонського державного університету. Розпорядження  прийняте на засіданні Кабміну 27 грудня і набирає чинності з 1 січня 2019 року.

Бериславський педколедж і Генічеське медучилище приєднали до ХДУ

— Це по-справжньому історична подія в розбудові освітнього простору Генічеського району і всієї Херсонщини, — так відреагувала на цю новину директорка Генічеського медколеджу Лілія Піжук.

 

Також 27 грудня народний депутат України Олександр Співаковський представив колективу ХДУ нового голову Наглядової ради університету, свого колегу Сергія Хланя.

 

З пропозицією реорганізації педколеджу і медучилища виступило Міністерство освіти і науки України. Як вказано в експертному висновку до відповідного проекту розпорядження КМУ, ця реорганізація сприятиме оптимізації мережі закладів вищої освіти, створенню належних умов для підготовки висококваліфікованих фахівців.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.