Нова Каховка
C

» » У Каховці провалили позачергову сесію міськради

У Каховці провалили позачергову сесію міськради

У Каховці провалили позачергову сесію міськрадиСьогодні, 27 грудня, о 10:00 мала б відбутись 69 позачергова сесія Каховської міської ради. 

Та сесія не була навіть відкрита, адже явка 0. На подолання вето мера прийшов лише сам мер Андрій Дяченко

Чому так відбулось? Достеменно не відомо. Проте, деякі представники депутатського корпусу говорять про те, що не були поінформовані про засідання у жодний спосіб: дзвінок, телефонограма на робоче місце чи хоча б смс. 

Варто зауважити, на позачергове засідання сесії винесли 4 питання, розглянуті на минулій сесії міськради 20 грудня, щодо яких було накладене вето міського голови. 

Зокрема, про програму економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки на 2019 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку міста до 2021 року; Про міську Програму підтримки діяльності Каховського міського громадського формування з охорони громадського порядку “Щит” на 2019 рік; Про міський бюджет на 2019 рік; Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії з питань забудови території біля будинку 194 по вул.Мелітопольській.

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.