Новая Каховка
C

» » Визначився володар Кубку з футзалу «Новорічний колосок»

Визначився володар Кубку з футзалу «Новорічний колосок»

Визначився володар Кубку з футзалу «Новорічний колосок» Фінал відкритого Кубку з футзалу «Новорічний колосок» 2018 року серед команд дівчат 2006/2008 років народження відбулися 23 грудня в спортивному залі Херсонського державного університету. Організатори змагань - «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області спільно з СДЮСШОР з футболу «Кристал» та Каховською районною ДЮСШ «Колос».

 

До фіналу вийшли 3 команди Херсонщини («Колос» Каховський район, «Мрія» Каховський район та «Кристал» м. Херсон) та одна з Миколаївської області  («Колос» Воскресенська ОТГ).

 

Здобувши 3 перемоги, володарками Кубка «Новорічний колосок» року стала команда «Мрія» з Каховського району (тренер Наталія Швед, директор Каховської районної ДЮСШ «Колос» Олексій Гурнаков).

 

Срібний призер – «Кристал» м. Херсон (тренер В’ячеслав Роль, директор СДЮСШОР Анатолій Жосан), це перша спортивна звитяга створеної півтора року тому назад команди. Бронзові призерки – «Колос» Воскресенська ОТГ (тренер Олександр Романов) та «Колос» Каховський район (тренер Артур Гусак).

 

Усі гравці команд-призерок були нагороджені медалями і дипломами ВФСТ «Колос» та СДЮСШОР з футболу «Кристал» і солодкими шоколадними Дідами Морозами від Каховської районної ДЮСШ «Колос».

Визначився володар Кубку з футзалу «Новорічний колосок»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.