Новая Каховка
C

» » Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Відвідування об’єктів природо-заповідного фонду залишається одним із найпопулярніших серед екскурсійних туристичних програм Херсонщини, повідомляє Департамент культури, туризму та курортів Херсонської ОДА, передає ПІК.

 

Із 4-х біосферних заповідників України 2 розташовані саме на Херсонщині. Це Чорноморський та «Асканія-Нова», які входять до всесвітньої мережі природних територій та охороняються ЮНЕСКО. Справжніми туристичними перлинами краю є 4 національні природні парки: «Азово-Сиваський», «Олешківські піски», «Джарилгацький», «Нижньодніпровський».

 

У 2018 році кількість відвідувачів національних природних парків та біосферних заповідників складає 131155 екскурсантів, що на 2,7% менше ніж у 2017 році. Однак, спостерігається позитивна динаміка туристичних потоків у розрізі окремих об’єктів природо-заповідного фонду.

 

Так, насолодитися дивовижними і неперевершеними ландшафтами найбільшої у Європі пустелі Олешківські піски, на території якої знаходиться однойменний національний природний парк, у 2018 році приїхали 2720 відвідувачів, що на 116% більше ніж у минулому році і на 922% більше ніж у 2016 році. Одним із факторів позитивної динаміки даного показника можна вважати презентацію потенціалу Парку на виставкових заходах (UITT-2018, Відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі) та продуктивну співпрацю адміністрації Парку з туристичними операторами та агентами. Цей фактор також вплинув і на збільшення туристів у НПП «Джарилгацький». У 2018 році його відвідали 45000 туристів, що на 9,8% більше ніж у 2017 році.

Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Також збільшення кількості туристів спостерігається у НПП «Нижньодніпровський» — у 2018 році його відвідало 3720 туристів, що на 116% більше ніж у 2017 році. Головною причиною збільшення туристичних потоків є розвиток інфраструктури та рекреаційної діяльності на території парку. Одним із прикладів цього є запуск у 2018 році нового водного промаркованого екскурсійного маршруту на байдарках та човнах «Дніпровська Гілея».

 

У 2018 році Асканію-Нову відвідало 72536 екскурсантів, що на 11% менше ніж у 2017 році. За словами директора Біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктора Гавриленка негативний стан доріг, що ведуть до Заповідника, привів до зменшення екскурсійних потоків. У 2018 році на ділянці дороги Р-47 Херсон-Нова Каховка-Генічеськ, під’їзд до Асканії-Нова, було проведено частково ямковий ремонт для покращення даної ситуації.

Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Для подальшої реалізації основних функцій національних парків і заповідників, в тому числі розвитку туристично-рекреаційної діяльності, необхідний комплекс заходів, що забезпечать сталий розвиток туризму в регіоні.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.