Нова Каховка
C

» » У Таврійську прийняли міський бюджет на 2019 рік

У Таврійську прийняли міський бюджет на 2019 рік

У Таврійську прийняли міський бюджет на 2019 рік

20 грудня депутати Таврійської міської ради зібралися на 41-у, останню в цьому році, сесію, на якій розглядався бюджет міста на наступний 2019 рік.

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Валентина Єрохіна доповіла депутатам, що доходи міського бюджету на 2019 рік заплановано в сумі 12 548 605 грн. (12 441 000 грн. – доходи загального фонду міського бюджету,  107 605 грн. – доходи спеціального фонду).

 

Видаткова частина аналогічна цифрам дохідної частини, тому що бюджети місцевих рад не повінні мати дефіцит.

 

Міський голова Таврійська Микола Різак розповів мер, що основні показники міського бюджету на 2019 рік залишилися на рівні цього року. Це при тому, що постійно зростає вартість енергоносіїв та взагалі всього. Проте, вважає міський голова, треба рухатися вперед – Таврійськ не збирається скорочувати жодної програми економічного, соціального та культурного розвитку міста. Більше того, поступово втілюються плани стосовно відкриття міської лікарні, інші інфраструктурні проекти.

 

Загалом депутати розглянули 15 питань порядку денного.

 

Зокрема, вони прийняли міський бюджет на 2019 рік, внесли зміни до деяких рішень попередніх сесій, затвердили Програму економічного, соціального та культурного розвитку Таврійська на 2019 рік.

 

Розглянули блок земельних питань, які доповідала землевпорядник міськвиконкому Жанна Решетняк.

 

Затвердили структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів в кількості 33 штатних одиниць, проголосували за створення відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Таврійської міської ради, який почне діяти з 1 січня 2019 року.

У Таврійську прийняли міський бюджет на 2019 рік
У Таврійську прийняли міський бюджет на 2019 рік


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.