Нова Каховка
C

» » "Укрпошта" продовжить виплачувати пенсії та не скорочуватиме відділення в селах

"Укрпошта" продовжить виплачувати пенсії та не скорочуватиме відділення в селах

"Укрпошта" продовжить виплачувати пенсії та не скорочуватиме відділення в селах

"Укрпошта" домовилася з Пенсійним фондом про доставку пенсій

 

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» підписав договори з регіональними управліннями Пенсійного фонду (ПФУ) про доставку пенсій і призупинила оптимізацію відділень у сільській місцевості.

 

Згідно з повідомленням прес-служби «Укрпошти», відповідні протоколи з регіональними управліннями ПФУ було підписано після виділення для компанії 500 млн грн на покриття збитків. Найближчим часом очікується укладення відповідних угод між Пенсійним фондом і «Укрпоштою» у всіх регіонах України без винятку.

 

«Укрпошта» продовжить виплачувати пенсії в 2019 році і доставляти їх як і раніше в усі населені пункти країни: як у великі міста, так і в маленькі і віддалені села», - цитує прес-служба генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського.

 

Також зазначається, що на виконання доручення президента України про забезпечення діяльності мережі відділень поштового зв'язку в сільській місцевості, «Укрпошта» офіційно призупиняє з 17 грудня цього року всі дії, пов'язані з оптимізацією сільській мережі. Крім того, буде проведено роботу з працевлаштування на вакантні посади колишніх працівників, у разі їх звернення.

 

«На сьогодні в «Укрпошті» незаповненими є 1188 вакансій листонош і 667 вакансій операторів. Найближчим часом планується відновити роботу більш ніж 50 відділень зв'язку, 11 нових відділень - запустити до кінця року. «Укрпошта» також активно співпрацюватиме з місцевими громадами, де відділення зв'язку залишаються закритими через технічні причини, пов'язані з неможливістю подальшої експлуатації чи у зв'язку з їх неукомплектованістю», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляв УНІАН, президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош і зберегти відділення «Укрпошти» в сільській місцевості. Президент також звернувся до керівника «Укрпошти» з «наполегливою рекомендацією» переглянути власну заробітну плату. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.