Нова Каховка
C

» » Мерія Каховки припинить свою роботу з нового року

Мерія Каховки припинить свою роботу з нового року

Мерія Каховки припинить свою роботу з нового року

Депутатам не сподобалась ідея створення відділу муніципальної поліції.

 

Не виходити на свої робочі місця з 1 січня можуть всі 130 співробітників Каховської міської ради, крім міського голови Андрія Дяченка. Таке рішення на своїй сесії 20 грудня прийняли депутати міськради, відмовившись затверджувати рішення “Про структуру міської ради та її виконавчих органів”. Серед них були представники “Опозиційного блока”, “Самопомочі”, “Батьківщини”, “Союзу лівих сил” і Радикальної партії.

 

— З 1 січня всі співробітники виконавчих органів міськради будуть вважатися безробітники і можуть не приходити на роботу. Крім мене, — прокоментував Андрій Дяченко.

 

За словами міського голови, для підтримки запропонованої ним структури міськради депутати висунули кілька умов: скоротити чисельність працівників відділів з питань депутатської діяльності, організацйно-кадрової роботи і юридичного відділу. Також депутатам не сподобалась ідея створення відділу муніципальної поліції міськради з трьома штатними одиницями.

 

— Мотиви депутатів зрозумілі. Частина з них працюють нелегально. Приміром, депутат від “лівих сил” Андрій Мовчан офіційно є безробітним. Але глядячи на нього не скажеш, що він не доїдає. Такі депутати хочуть просто паралізувати роботу міськради і виконавчого комітету. Тому вони проти і створення відділу муніципальної поліції, який повинен опікуватися паркуванням автотранспорту, благоустроєм і легалізацією [робочих місць]. Їх бісять усі пропозиції, що надходять від мене і працівників міськради та просувають власні “хотєлкі”. Також вони намагаються перешкодити роботі секретаря міськради Ірини Гончарової по боротьбі з незаконним використанням земельних ділянок у місті. Їм потрібно, щоб Гончарова не піднімала голову і не працювала над наповненням бюджету, — пояснив міський голова.

 

“Новий день” попросив прокоментувати ситуацію депутата міськради від “Батьківщини” Руслана Романенка. Той пояснив, що насправді він підтримує ідею створення муніципальної поліції.

 

— За структуру ми не проголосували через те, що міський голова не захотів вносити зміни до цього проекту рішення. Також ми не почули вичерпних відповідей на всі наші запитання, — розповів Руслан Романенко. — Коли я був у Вінниці, то побачив приклад успішної роботи муніципальної поліції: вона реально бореться там і з незаконною парковкою, і з розпалюванням листя. Це гарна ідея, бо діюча в місті громадська організація з охорони правопорядку “Щит” не здатна самостійно виконувати подібні функції, без участі поліції. Але якби нам детальніше розповіли про функції цієї муніципальної поліції в Каховці і про те, які вони отримуватимуть зарплати, ми б не голосували проти.

 

Депутати відмовились приймати й рішення про умови оплати праці міського голови Каховки у 2019 році. Водночас вони затвердили бюджет, з якого прибрали багато статей видатків. Зокрема, скоротивши до мінімуму зарплати всіх чиновників. Також депутати відмовились виділяти кошти з бюджету на придбання приладів обліку води для багатоповерхових будинків. Детальніше про це читайте в наступних публікаціях “Нового дня”.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.