Нова Каховка
C

» » У Каховці оголосили догани двом чиновникам

У Каховці оголосили догани двом чиновникам

У Каховці оголосили догани двом чиновникам

Оголошенням догани обмежилось керівництво Каховської міськради затвердженому 27 червня на посаді заступнику міського голови Олегу Потоскуєву. Догану і переведення на посаду головного спеціаліста отримав і тепер уже колишній начальник відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міськради Олег Куліда. Такими стали результати розгляду припису Національного агентства з питань запобігання корупції про порушення антикорупційного законодавства, виданому міському голові Каховки Андрію Дяченку 21 вересня.

 

Як повідомляв “Новий день”, у приписі йшлося про порушення Потоскуєвим вимог Закону “Про запобігання корупції” щодо строків надання своєї згоди на проведення спеціальної перевірки після затвердження на посаді заступника міського голови. Він був зобов’язаний подати цю згоду до 2 липня, натомість зробив це 9 липня.

 

НАЗК також вимагало від міського голови проведення службового розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення вимог закону під час забезпечення організації проведення перевірки стосовно Потоскуєва і вжиття заходів щодо притягнення винної особи до дисциплінарної відповідальності. У приписі наголошувалося, що за ненадання у встановлений строк згоди на проведення спецперевірки або не проходження цієї перевірки Олег Потоскуєв має бути звільнений “без прийняття рішення відповідної ради”.

 

— Ми оголосили догану Потоскуєву і Куліді, який повинен був проконтролювати дотримання процедури при затвердженні на посади заступника міського голови. Чи буде цього достатньо для НАЗК — не знаю. Поки остаточного його рішення з цього питання ми не отримували, — прокоментував Андрій Дяченко.

 

Нагадаємо, що затвердження на посаді заступника міського голови Каховки, депутата міськради від “Опозиційного блоку” Олега Потоскуєва супроводжували грубі порушення антикорупційного законодавства. Окрім вищенаведених порушень він також не подав вчасно декларацію свого майнового стану як кандидат на вказану посаду.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.