Нова Каховка
C

» » Понад 70 тисяч українців проти того, щоб платити за декомунізацію із власної кишені

Понад 70 тисяч українців проти того, щоб платити за декомунізацію із власної кишені

Збір підписів у підтримку законопроекту «Нашого краю» щодо зняття фінансового навантаження із підприємців, яке виникло через декомунізацію, триває в усіх регіонах країни. За тиждень було зібрано 70 тисяч 262 голоси. Українці категорично проти того, щоб змінювати назву вулиці чи міста у документах за свій кошт. Сьогодні вони вимушені платити 140 чи 410 гривень адміністративного збору за внесення змін у документи.

Минулого тижня партія «Наш край» зареєструвала законопроект, який зніме із українців фінансове навантаження через декомунізацію, і розпочала збір підписів у його підтримку. Віддати свій голос за законопроект можна на сайті, в офісах приймалень партій та у наметах, які зараз встановлені в багатьох містах.

У законі про декомунізацію було передбачено, що ані юридичні, ані фізичні особи-підприємці не будуть платити адміністративний збір за перереєстрацію статутних документів через перейменування. Однак з 1 січня 2016 року, після ухвалення нової редакції закону про державну реєстрацію, з нього зникла ця норма. Йдеться про сотні мільйонів гривень в масштабах країни. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.