Нова Каховка
C

» » Новокаховська школа отримала інтерактивний кабінет біології

Новокаховська школа отримала інтерактивний кабінет біології

Новокаховська школа отримала інтерактивний кабінет біологіїНове комплексне оснащення кабінету біології отримала минулого тижня школа № 7 у Таврійську. Про це повідомила директор школи Лілія Грішагіна на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі, яка відбулася в понеділок 10 грудня.

 

За інформацією директора школи, інтерактивний комплекс природознавчої тематики, вартістю 400 тис. грн., надійшов в рамках "Нової української школи".

 

Зокрема, в його складі школа отримала 16 сучасних ноутбуків-трансформерів з сенсорним екраном, цифрові мікроскопи, інтерактивну дошку, запрограмовану для підключення до інтернету, об’ємні моделі органів людини, клітин, як рослинного, так і тваринного походження, мозку, білків та іншого.

 

Такі комплекси отримали тільки два шкільні заклади Новокаховського міського відділу освіти –школа № 7 та техніко-економічний ліцей, якому дістався інтерактивний кабінет математики.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.