Новая Каховка
C

» » Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Півроку без зарплати “сидять” працівники  ПАТ “Бериславське АТП 16537”. Їх залишилось на цьому підприємстві одиниці, а саме воно перебуває в стадії ліквідації. Постановою Господарського суду Херсонської області від 27 квітня 2018 року АТП визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру за позовом Новокаховської об’єднаної державної податкової інспекції.

 

Найбільш серйозною проблемою на ринку праці в Бериславському районі залишається використання нелегальної робочої сили. Як повідомила начальник управління економічного розвитку та інфраструктури Бериславської райдержадміністрації Лілія Севєріна, з початку нинішнього року в районі було виявлено біля 200 порушень трудового законодавства, проте легалізувати оплату праці вдалося лише в половині цих випадків.

 

— Середномісячна зарплата відповідно до статистичних даних нині в районі становить 5 895 гривень, тоді як у минулому році вона була на 1026 грн. менше — 4 869 грн. На окремих підприємствах люди отримують значно більше цієї суми. Приміром, середня зарплата на козацькій філії “Нібулон” складає 12179 грн., на Бериславському машинобудівному заводі — 9167 грн., ТОВ “ЮТС-Агропродукт плюс” — 10771 грн., СТОВ “Калініносільське” — 6750 грн., ТОВ “Макеша” — 7570 грн. Але є й інші показники: на окремих підприємствах люди отримують і 2660, і 3634 грн. на місяць, — прокоментувала Лілія Севєріна.

 

Зменшилась у районі й кількість тих, хто шукає роботу в державній службі зайнятості. До неї з початку року тут звернулось близько 600 осіб. Торік їх було значно більше — наголошують в РДА.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.