Нова Каховка
C

» » Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Достойну зарплату в Бериславському районі отримують не всі

Півроку без зарплати “сидять” працівники  ПАТ “Бериславське АТП 16537”. Їх залишилось на цьому підприємстві одиниці, а саме воно перебуває в стадії ліквідації. Постановою Господарського суду Херсонської області від 27 квітня 2018 року АТП визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру за позовом Новокаховської об’єднаної державної податкової інспекції.

 

Найбільш серйозною проблемою на ринку праці в Бериславському районі залишається використання нелегальної робочої сили. Як повідомила начальник управління економічного розвитку та інфраструктури Бериславської райдержадміністрації Лілія Севєріна, з початку нинішнього року в районі було виявлено біля 200 порушень трудового законодавства, проте легалізувати оплату праці вдалося лише в половині цих випадків.

 

— Середномісячна зарплата відповідно до статистичних даних нині в районі становить 5 895 гривень, тоді як у минулому році вона була на 1026 грн. менше — 4 869 грн. На окремих підприємствах люди отримують значно більше цієї суми. Приміром, середня зарплата на козацькій філії “Нібулон” складає 12179 грн., на Бериславському машинобудівному заводі — 9167 грн., ТОВ “ЮТС-Агропродукт плюс” — 10771 грн., СТОВ “Калініносільське” — 6750 грн., ТОВ “Макеша” — 7570 грн. Але є й інші показники: на окремих підприємствах люди отримують і 2660, і 3634 грн. на місяць, — прокоментувала Лілія Севєріна.

 

Зменшилась у районі й кількість тих, хто шукає роботу в державній службі зайнятості. До неї з початку року тут звернулось близько 600 осіб. Торік їх було значно більше — наголошують в РДА.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.