Новая Каховка
C

» » У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ

У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ

У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУЗ нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Будинку культури Зеленопідської ОТГ 6 грудня відбулись урочисті заходи для військовослужбовців, що входять до складу територіальної оборони Херсонщини.

До громади завітали художні колективи Бериславського будинку культури, гості на чолі з головою Бериславської районної державної адміністрації Олександром Гомоном.

Художні колективи Зеленопідської ОТГ та гості Бериславського БК підготували вокальні та музичні номери, що були пронизані духом патріотизму та подякою нашим захисникам.
У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ
У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ
У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ
«День Збройних Сил — свято професійних військових. В українській армії несуть службу не тільки чоловіки, а й жінки. Тож, дякуємо всім нашим воїнам, які прикладають великі зусилля для збереження України та її суверенітету. Міцного здоров’я вам та вашим сім’ям»,- привітала присутніх голова Зеленопідської громади Галина Лобунько.

У Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУУ Зеленопідській ОТГ відзначили День ЗСУ


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.