Нова Каховка
C

» » Тактичні навчання з територіальної оборони розпочалися в Херсонській області

Тактичні навчання з територіальної оборони розпочалися в Херсонській області

Тактичні навчання з територіальної оборони розпочалися в Херсонській області

Згідно Указу Президента України 26 листопада в десяти областях України введений воєнний стан.

 

У зв’язку з цим посилено охорону та оборону важливих стратегічних об’єктів на території Херсонської області, як то: об’єктів державного значення, гідротехнічних споруд, мостів, транспортних вузлів, адміністративних будівель тощо. Виконання таких  завдань покладається на  підрозділи територіальної оборони.

 

У відповідності до Стратегічного плану застосування Збройних Сил України, з метою відпрацювання тактичних навчань сил територіальної оборони, підготовки особового складу підрозділів до виконання своїх завдань триває цикл полігонних тактичних навчань з військовозобов’язаними. Звертаємо увагу, що це – не мобілізація і не призов. Це – позапланові навчання.

 

У вересні поточного року більше 2000 мешканців Херсону та Херсонської області вже брали участь в аналогічних навчаннях з розгортання бригади територіальної оборони та виконання завдань в її складі. Ось і зараз, ті, хто вже має досвід, закріплять свої навички у виконанні функціональних обов’язків, нададуть допомогу новачкам та разом з ними пройдуть елементи бойового злагодження підрозділів. Про це інформує прес-служба Херсонської ОДА.

 

Термін проведення тактичних навчань – 10 діб, після яких учасники повернуться до своїх домівок та родин. Але якщо хтось відчує в собі зростання почуття патріотизму, національної свідомості, відповідальності за майбутнє держави, потяг до військової романтики – він матиме можливість безпосередньо під час проходження зборів або після їх закінчення укласти контракт на проходження військової служби за контрактом чи у військовому резерві.

 

Для підвищення мотивації до участі в тактичних навчаннях повідомляємо, що під час них військовозобов’язані забезпечуються безкоштовно за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням та розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.

 

Гарантується: збереження робочого місця;

 

Компенсується: середньомісячна заробітна плата (для працюючих) за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку (за потреби);

 

Виплачується (залежно від працевлаштованості, наявності укладеного контракту та категорії особового складу): грошова винагорода за 10 діб підготовки –  в сумі до 1611,12 грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.