Нова Каховка
C

» » Тавричанська ОТГ не отримає додаткової дотації?

Тавричанська ОТГ не отримає додаткової дотації?

Додаткові кошти на Херсонщині розподіляють не зрозумілим чином. Так, відповіді на усі запитання шукала голова Каховської районної ради Тетяна Тертична, про що повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Не зрозуміло чому, одні громади та райони отримали понад 100%, а от інших обділили зовсім... До прикладу абсолютно нічого не дістанеться Тавричанській ОТГ, що на Каховщині. 

На Херсонщину з державного бюджету прийшли гроші - додаткова дотація на медицину та освіту на 2019 рік. Всього - 584,77 млн гривень, що на 9% меньше 2018 року. Та проблема не в тому, що менше, а от власне як вони розподілились. 

«За логікою, кошти необхідно розподілити пропорційно між районами та ОТГ, вірно? Прийшло на 9% меньше, тобто і кожен район та ОТГ повинно отримати на 9% менше ніж в тому році»,- пише в мережі Тертична.

Та виявилось простою людською логікою в Херсонській ОДА вирішили не користуватися. Кошти розподілили досить хаотично. 

Наприклад Олешківський район отримає 108%, Виноградівська ОТГ (цього ж району) - 95%, Великокопанівська ОТГ (цього ж району) - 159%, Голопристаньский р-н - 110%. 

Та є й ті, хто не став «щасливчиком»: Генічеський - 72%, Лепетишський - 50%, Високопільский - 56%. І це ще не погано, тому що Нижньосірогозьский район - лише 39%, Іванівський - 29,7%. 

Не краща ситуація розподілу між ОТГ: Іванівському - 37%, Тавричанському - 0 %, Музиківському - 0%. 

«І звісно не можу обійти увагою Каховський район, якому дано лише 37% вид минулого року. Зеленопідській ОТГ - 38%, Любимівській - 58%, Роздолянскьому ОТГ - 44%. 0% - Тавричанському. Я не розумію що це таке.  Нажаль, незважаючи на моє намагання зустрітись з Андрєєм Гордєєвим щодо цього питання він уникав зустрічі. Двічі. 
Тому я вимушена звернутись публічно. До Андрія Гордєєва, до Владислава Мангера, до депутатів обласної ради. Шановні, за яким принципом фінансовий відділ Херсонської ОДА розподіляв додаткову субвенцію?»,- звертається Тертична до обласних чиновників. 

Варто зауважити, що це питання будуть виносити на розгляд обласної ради, з посиланням на розпорядженням голови ОДА.Тавричанська ОТГ не отримає додаткової дотації?


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.