Нова Каховка
C

» » Медикам Нової Каховки виплатили боргі по зарплаті

Медикам Нової Каховки виплатили боргі по зарплаті

Медикам Нової Каховки виплатили боргі по зарплаті

Всю заборгованість по зарплаті працівникам Новокаховської центральної міської лікарні сплачено. Про це 4 грудня під час розширеної апаратної наради в Новокаховській міськраді повідомив головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук.

 

Розподілити кошти на зарплату медикам у Новій Каховці вдалося завдяки збільшенню медичної субвенції з державного бюджету. “Ми отримали 5,7 млн. грн. Це дозволило погасити існуючу заборгованість із заробітньої плати і забезпечити оплату праці до кінця цього року”, — пояснив міський голова Володимир Коваленко.

 

У той же час у проекті бюджету міста на 2019 рік поки закладений дефіцит по медичній галузі розміром 14-16 млн. грн.

 

— Що нам пропонує держава? Скоротити відділення в лікарні, якими ми видрізняємось від інших районних лікарень по області. Фактично, нам пропонують усе це знищити. Але на цей крок ми не підем, — зазначив Володимир Коваленко.

 

Він  наголосив, що вказані проблеми стосуються саме лікарні. В міському центрі первинної медико-санітарної допомоги ситуація значно краща. Приміром, завдяки розпочатій реформи в первинні ланці медицини лікарі почали отримувати значно вищі зарплати. За словами головного лікаря Новокаховського МЦПМСД Зоріни Зінченко, деякі сімейні лікарі вже отримують зарплату до 16 тис. грн. на місяць, оскільки їм вдалося виконати або майже виконати план з укладання договорів з пацієнтами.

 

Натомість хірурги, травматологи, кардіологи і інші лікарі ЦМЛ отримують у рази менше: медична реформа во вторинній ланці медицини ще не починалась. Як розповів Ігор Гайдаманчук, ще нещодавно середня зарплата медичних працівників в міській лікарні становила біля 4 тис. гривень, а тепер біля 4 700 грн.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.