Нова Каховка
C

» » У Каховському районі провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я»

У Каховському районі провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я»

У Каховському районі провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я»Служба у справах дітей спільно з районним центром надання соціальних послуг, представниками органів опіки та піклування Каховського району провели протягом листопада профілактичні рейди «Діти  вулиці», «Сім’я» в селах Новокам’янка, Волинське, Богданівка, Малокаховка.  

Під час заходу перевірені умови проживання 16 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та  виявлено 2 родини з дітьми, які потребують соціального супроводу. 

Також були перевірені торгівельні заклади щодо продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

За результатами профрейду службою у справах дітей будуть вжиті заходи щодо захисту прав дітей.
У Каховському районі провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я»
З метою попередження підліткової злочинності, бездоглядності, безпритульності серед дітей у навчальних закладах району - Костогризівській гімназії та Малокаховському НВК службою у справах дітей проведені Дні правових та медичних знань за участі акушера-гінеколога, представників Каховського ВП ГУНП в Херсонській області, міськрайонного центру зайнятості населення, відділу пробації  та інших членів районної лекторської групи.

У рамках районної програми «Діти Каховщини» службою у справах дітей до Всесвітнього Дня дитини організоване вручення дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах подарунків  на суму 15 тис. грн.

У Каховському районі провели профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Сім’я»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.