Новая Каховка
C

» » На Херсонщині розгортається бригада територіальної оборони чисельністю близько 2500 чоловік

На Херсонщині розгортається бригада територіальної оборони чисельністю близько 2500 чоловік

На Херсонщині розгортається бригада територіальної оборони чисельністю близько 2500 чоловік

Зараз визначається перелік об`єктів, які передбачається використовувати саме на потреби територіальної оборони на постійній основі.

 

Оперативне командування «Південь» пропонує передати до Міністерства оборони два об’єкта - оздоровчий заклад обласної ради «Білі крила» у Скадовському районі та об’єкт по Бериславському шосе, 40, який знаходиться в оперативному управлінні Управління капітального будівництва обласної ради.

 

Під час засідання постійної комісії облради з питань комунальної власності депутати обговорювали перспективу передачі цих об`єктів Міністерству оборони.

 

Спільна позиція комісії - не доречно передавати оздоровчий табір «Білі крила» під розташування військових, бо він знаходиться в одній лінії з іншими дитячими закладами, має свій профіль та призначення. Щодо об’єкту по Бериславському шосе, то облрада вже давала погодження на передачу його військовим, але досі не оформлені документи на земельну ділянку. Депутати з комунальної комісії рекомендували прискорити передачу об’єкта у Херсоні Міністерству оборони.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.