Нова Каховка
C

» » В Бериславі була спроба пограбувати активіста

В Бериславі була спроба пограбувати активіста

В Бериславі була спроба пограбувати активістаСьогодні, 25 березня,  в Бериславі, близько третьої години ночі, зловмисник  проник до оселі патріота-активіста!

Зламавши замок  грабіжник відчинив автомобіль марки "газель", яка стояла в дворі, з цінного забрав лише рушник, та зайнявся відкриванням гаражу(зігнув двері). Зловмисник був підготовлений до таких дій, мав при собі повний набір на спеціальному поясі.

В 3,15 ночі ціною свого здоров'я хазяїн затримав крадія,  не причинивши зловмиснику жодної шкоди. Затримання відбулося після переслідування вже на прилеглій вулиці за декілька метрів від центральної вулиці 1 Травня!

Протягнувши зловмисника до нашого автовокзалу(це більше 450 метрів) де і був зроблений виклик "102". На виклик поліція приїхала на автомобілі лише о 3,38 (відділок знаходиться за 800 метрів від подій).

Після затримання зловмисника поліцією, близько 4,00 години ранку, приїхали на місце злочину, та як виявилося прилади фіксації в групі повністю відсутні! Повторний приїзд був вже одним слідчим в 6,50 ранку, якій при собі мав лише особистий смартфон!

На жаль зі зміною назви наші правоохоронці і надалі не мають технічних засобів для боротьби з злочинністю.В Бериславі була спроба пограбувати активіста
В Бериславі була спроба пограбувати активіста


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.