Новая Каховка
C

» » Розмитнений перший автомобіль на іноземній реєстрації – ДФС

Розмитнений перший автомобіль на іноземній реєстрації – ДФС

Розмитнений перший автомобіль на іноземній реєстрації – ДФС

Акція власників автомобілів на «євробляхах» під Кабміном, Київ, 11 липня 2018 року

 

Чернівецька митниця Державної фіскальної служби України розмитнила перший автомобіль на іноземній реєстрації за новими умовами, повідомила прес-служба ДФС.

 

«Громадянин України розмитнив свій легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією, сплативши до державного бюджету понад 49,3 тисячі гривень. Таким чином, мито (10%) склало 4,6 тисяч гривень, акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) – 28,765 тисячі гривень та ПДВ (20%) – 15,957 тисячі гривень», – заявили у ДФС.

 

25 листопада набрали чинності нові закони щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства авто з іноземною реєстрацією.

 

У ДФС нагадали, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50-відсотковою знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об’єму двигуна та віку авто.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.