Нова Каховка
C

» » На Херсонщині вмирає більше людей, ніж народжується

На Херсонщині вмирає більше людей, ніж народжується

На Херсонщині вмирає більше людей, ніж народжується

Загальне скорочення чисельності населення Херсонської області з початку року становило близько 6,4 тисячі осіб. Про це передає ПІК з посиланням на Головне управління статистики у Херсонській області.

 

На 1 жовтня поточного року чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1040,6 тис. осіб. Загальне скорочення чисельності населення з початку року становило 6399 осіб, що у розрахунку на 1000 осіб наявного населення склало 8,2 особи.

 

Природне скорочення населення відбулося в усіх адміністративних районах, в цілому по області його рівень становив 6,3 особи у розрахунку на 1000 осіб наявного населення.

 

Упродовж січня–вересня відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 6889 живонароджених дитини. Інтенсивність народжуваності у розрахунку на 1000 осіб наявного населення склала 8,8 особи.

 

Кількість зареєстрованих померлих упродовж січня–вересня становила 11788 осіб. Показник смертності, в цілому по області, склав 15,1 особи на 1000 осіб наявного населення. Основними причинами смерті були хвороби системи кровообігу (61,2%) та новоутворення (13,1%).

 

Нагадаємо, що станом на 1 вересня населення Нової Каховки становило 66,8 тис. осіб.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.