Нова Каховка
C

» » Платники податків, зареєстровані в Бериславському управлінні ДФС, перерахували до місцевих бюджетів більше 300 млн. грн.

Платники податків, зареєстровані в Бериславському управлінні ДФС, перерахували до місцевих бюджетів більше 300 млн. грн.

Платники податків, зареєстровані в Бериславському управлінні ДФС, перерахували до місцевих бюджетів більше 300 млн. грн.

За підсумками січня-жовтня 2018 року платники податків, які перебувають на обліку в Бериславському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, перерахували до місцевих бюджетів 302,5 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 26,7%. або 63,8 млн. гривень. 

 

Варто відмітити, що 43% або 128,8 млн. грн. перерахували платники податків Бериславського району, 28% (86,1 млн. грн.) — Великоолександрівського району, 16% (48,4 млн. грн.) — Нововоронцовського району, 13% (39,2 млн. грн.) — Високопільського району. 

 

Уже традиційно, найбільш вагомими серед податкових надходжень є податок на доходи фізичних осіб —  54% або 164,2 млн. грн., єдиний податок — 23,5% (71,2 млн. грн.) та плата за землю — 18,9% (57,3 млн. гривень).

 

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2018 року до Бериславського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі входять: Бериславська державна податкова інспекція, Великоолександрівська ДПІ, Високопільська ДПІ та Нововоронцовська ДПІ. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.