Новая Каховка
C

» » На Каховській ГЕС триває реконструкція гідроагрегату №1

На Каховській ГЕС триває реконструкція гідроагрегату №1

На Каховській ГЕС триває реконструкція гідроагрегату №1У 2018 році ПрАТ «Укргідроенерго» послідовно продовжувала взятий раніше курс на реконструкцію гідросилового та гідромеханічного обладнання в рамках широкомасштабної програми з реабілітації діючих ГЕС. На разі триває другий етап програми «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування», розрахованого до 2024 року, повідомляє прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго».

 

Можна з впевненістю сказати, що для Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього 2018 рік пройшов під знаком перетворень. Цьогоріч тут триває активна реконструкція гідроагрегату №1, яка розпочалася минулого року. В рамках угоди з ПАТ «Турбоатом» вже у повному обсязі здійснена поставка обладнання, передбаченого контрактом. Наразі фахівці виконують збирання гідроагрегату, який, як планується, стане до роботи в середині березня 2019 року.

 

Важливість «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування»  важко переоцінити, адже завершення реконструкції ГЕС, які входять до складу компанії, продовжить їх експлуатаційний ресурс щонайменше на 30-40 років, сприятиме підвищенню рівня безпеки експлуатації станцій та зростанню їхньої загальної потужності на 307 МВт.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.