Новая Каховка
C

» » Каховський професійний аграрний ліцей отримав техніки на понад 9 мільйонів

Каховський професійний аграрний ліцей отримав техніки на понад 9 мільйонів

Каховський професійний аграрний ліцей отримав техніки на понад 9 мільйонів У Каховському професійному аграрному ліцеї відбулась урочиста подія з нагоди відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Тракторист-машиніст сільського виробництва".


Кабінет міністрів України надав понад 9 мільйонів гривень на придбання сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання для аграрного ліцею. 


Навчально-практичний центр створений за рахунок коштів субвенції з державного та місцевих бюджетів з метою оновлення матеріально-технічної бази закладів професійно-технічної освіти та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

Каховський професійний аграрний ліцей отримав техніки на понад 9 мільйонів
Оновлений центр обладнено такою  сільгосптехнікою: зернозбиральний самохідний комбайн SKIF 280 Superior; трактор ТХА-250-10 "Слабожанец"; трактор УТО-Х804; причіпний культиватор суцільного обробітку ґрунту з робочою шириною захвату 8,2 метри; сівалка Велес-Агро С3М-6 "Ника"; причіпна дискова борона з робочою шириною захвату 4,5 метри та можливістю регулювання кута атаки дисків ; оприскувач причіпний; зернова жатка ZP-63; плуг навісний оборотний 5-ти корпусний.


З приводу цієї події в актовій залі ліцею відбувся святковий концерт.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.