Нова Каховка
C

» » Спортсмени клубу "Акцент" завоювали 6 медалей на чемпіонаті області з кікбоксінгу

Спортсмени клубу "Акцент" завоювали 6 медалей на чемпіонаті області з кікбоксінгуЧемпіонат Херсонської області з кікбоксингу ВАКО пройшов у суботу, 17 листопада. Позмагатися за звання кращого зібралися близько 100 спортсменів з Херсона, Нової Каховки, Каховки та Миколаєва.

Спортивний клуб «Акцент» на цих змаганнях представляли 6 спортсменів. Результат неабиякий: 4 золота та 2 срібла.

1 місце  – Дар’я Маломуж  (лоу-кік, до 56 кг), Дмитро Тиркало (лоу-кік, до 52 кг), Денис Бабак (лоу-кік, до 42 кг), Лобач Вадим (кік-лайт, до 60 кг), 2 місце – Кирило Артим (к-1, до 60 кг, дорослі), Давид Байрамов (лоу-кік, до 71 кг, дорослі).

Наразі команда готується до Кубку України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів. Адже, ці змагання розпочнуться зовсім скоро – 30 листопада в місті Чернівці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.