Нова Каховка
C

» » У Каховці вдруге відклали подорожчання проїзду

У Каховці вдруге відклали подорожчання проїзду

У Каховці вдруге відклали подорожчання проїзду

 

Про ймовірне підвищення попереджають і в Новій Каховці.

 

Пропозицію автобусних перевізників Каховки підвищити вартість проїзду на міських маршрутах з 5 до 6 гривень вдруге не підтримали на засіданні виконавчого комітету Каховської міськради 13 листопада.

 

За словами директора ТОВ “Каховське АТП-16506” Володимира Литвиненка, це викликано суттєвим подорожчанням вртості пального і запчастин. Підтримати перевізника закликав міський голова Каховки Андрій Дяченко.

 

— В Херсоні вже затверджена вартість проїзду 6 гривень. Не краща ситуація і в сусідній Новій Каховці, — зазначив він.

 

Проте для прийняття необхідного рішення на засіданні виконкому не вистачило голосів.

 

— Оскільки ми несемо великі збитки, то будемо змушені вимагати від Каховської міськради компенсувати витрати відповідно до фактичної вартості проїзду по місту. Нині воно становить 7,50 гривень. Це прописано в діючому договорі на пасажирські перевезення і в Законі України “Про автомобільний транспорт”. А в крайньому випадку будемо подавати до Господарського суду, — прокоментував Володимир Литвиненко.

 

Якщо ж перевізнику вдасться домогтися компенсації з бюджету то вийде, що за підвищення вартості проїзду все одно доведеться заплатити — тільки не з гаманців пасажирів, а з кишень усіх без виключення платників податків. Хоча ці кошти, напевно, були б зовсім не зайвими для проведення ремонтів, заміни вікон у школах або облаштування тротуарів у місті. “В будь якому разі ми не зменшуватимемо кількості рейсів по місту. А питання підвищення проїзду будемо ще раз виносити на засідання виконкому в грудні”, — додав Володимир Литвиненко.

 

Питання підвищення вартості проїзду ініційоване також у сусідній Новій Каховці. Там ціна квитка на міських маршрутах становить 4 гривні і не переглядалася 3 роки. Тримати вартість проїзду на такому рівні в цьому місті донедавна дозволяла постійна фінансова підтримка комунальному автобусному перевізнику. Проте через дефіцит коштів у бюджеті Новокаховська міськрада вже не може покривати всі видатки підприємства. Тому на 5 грудня на 14:00 у великій залі Новокаховської міськради анонсовані громадські обговорення підвищення тарифів, на які запрошуються всі бажаючі.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.