Нова Каховка
C

» » Які працівники найбільш затребувані в Новій Каховці

Які працівники найбільш затребувані в Новій Каховці

Які працівники найбільш затребувані в Новій КаховціРоботодавці Нової Каховки протягом січня-жовтня поточного року проінформували центр зайнятості про наявність 1687 вакансій. З них більше половини – вакансії з розміром заробітної плати від мінімальної до середньої 55,6%, з розміром мінімальної заробітної плати – 42,3% та більше середньої заробітної плати – 2,1%. Спостерігається збільшення поданих вакансій із заробітною платою від мінімальної до середньої, інформує Новокаховський ЦЗ.

 

За видами економічної діяльності структура вакансій залишається практично без змін та складається так: найбільш затребувані працівники оптової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості, сільського господарства, освіти, водопостачання, транспорту тощо.

 

За професійними групами: найбільший попит роботодавців також залишається на працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом, робітників найпростіших професій, робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, фахівців та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства.

 

У розрізі професій попит на кваліфікованих робітників – це слюсарі, електрогазозварники, водії, швачки, електромонтери, маляри, трактористи, робітники з комплексного обслуговування сільського виробництва, фрезерувальники тощо.

 

Незмінним залишається попит на працівників у сфері послуг, а саме продавців, охоронників, кухарів, касирів торговельного залу, комірників, комплектувальників товарів, барменів, офіціантів, контролерів та пекарів.

 

Також залишається попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, експедиторів, менеджерів (управителів), представників торговельних, вихователів, економістів, майстрів виробничого навчання, спеціалістів держаної служби, юристів та вчителів.

 

Серед найпростіших професій найбільш затребувані прибиральники, овочівники, плодоовочівники, виноградарі, вантажники, укладальники-пакувальники, сторожі та підсобні робітники.

 

Станом на 1 листопада у базі даних налічувалося 212 актуальних вакансій.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.