Нова Каховка
C

» » Глобальне потепління спричинить бум в популяції щурів

Глобальне потепління спричинить бум в популяції щурів

Глобальне потепління спричинить бум в популяції щурів

Вчені застерігають, що підвищення температур, спричинене кліматичними змінами, перетворить міста по всьому світу на ідеальні розплідники щурів.  Кілька міст в США включно з Нью-Йорком, Чикаго і Бостоном, витрачають мільйони доларів щороку на боротьбу проти швидкого зростання популяції щурів. Але вчені попереджають, що зростання глобальної температури на 2 градуси за Цельсієм станеться до кінця нинішнього століття, пише Newsweek.

 

Тепліші зими і більш спекотне літо забезпечить найбільш придатні умови для розмноження гризунів. Експерт Конеллського університету Бобі Корріган пояснив, що період вагітності у гризунів триває всього 14 днів. А новонароджені щури досягають статевої зрілості за місяць. Тож за підсумками року одна вагітна самка щура може призвести до цілої ланцюгової реакції, яка поповнить популяцію тварин на 15-18 тисяч особин. Люди в американських містах, зокрема в Бостоні, скаржаться, що щури стають більші за розмірами і перестають боятися людей.

 

Згідно з оцінками Національної асоціації з боротьби проти шкідників, у США найбільш зараженими гризунами вважаються такі міста, як Чикаго, Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Сан-Франциско і Вашингтон. При цьому, вчені прогнозують, що до 2050 року 70% населення Землі буде жити саме в містах.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.