Нова Каховка
C

» » Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції

Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції

Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції

Одразу два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, скоєнї головним лікарем Каховської центральної районної лікарні Олександром Віттіхом будуть направлені до суду. Два такі рішення 29 жовтня ухвалило Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

В оприлюднених 7 листопада рішеннях НАЗК вказано, що Віттіх звинувачується у порушенні частин 1 і 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення — “неповідомлення особою у встановлених законом випадках про наявність у неї реального конфлікту інтересів”. За це головному лікарю ЦРЛ погрожує штраф розміром до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800 грн.). Водночас після набрання законної сили відповідної постанови суду Каховська райрада має вирішити питання про притягнення особи до дисциплінарної відповідальності — аж до усунення його з займаної посади.

Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції
Головного лікаря Каховської ЦРЛ звинувачують у корупції

Цікаво, що крім НАЗК питання порушення Олександром Віттіхом ст. 172-7 КУпАП розглядало також управління захисту економіки у Херсонській області. Проте воно, як свідчить з офіційної відповіді управління, датованої 5 жовтня п. р., не побачило в діях головного лікаря жодного складу адміністративного правопорушення і займатися цим питанням не стало.

 

Нагадаємо, що саме конфлікт інтересів став причиною прийняття в лютому цього року Каховською райрадою рішення про звільнення Віттіха з займаної посади. Проте той оскаржив його у суді і домігся його скасування.

 

Крім того, нещодавно завершена ревізія фінансово-господарської діяльності лікарні, проведена південним офісом Державної аудиторської служби України виявила незаконно виплачені Олександру Віттіху премії, доплати, надбавки і матеріальну допомогу на загальну суму 203 тисячі гривень. А 7 червня п. р. Каховська райрада своїм рішенням ініціювала притягнення Олександра Віттіха до дисциплінарної відповідальності згідно чинного законодавства “за невиконання рішень райради та неодноразове ігнорування доручень головного розпорядника коштів”.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.