Нова Каховка
C

» » Вибори в ОТГ на Херсонщині коштуватимуть майже 335 тис. грн.

Вибори в ОТГ на Херсонщині коштуватимуть майже 335 тис. грн.

Вибори в ОТГ на Херсонщині коштуватимуть майже 335 тис. грн.

На підготовку та проведення перших місцевих виборів у двох громадах Херсонській області, які відбудуться 23 грудня, з державного бюджету виділять 334,1 тис.грн. субвенцій. Про це йдеться у постанові ЦВК № 175 від 25 жовтня 2018 року.

 

Кошти виділяються у рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 23 грудня. У листопаді виділили 167,1 тис.грн, а у грудні - 167,0 тис.грн.

 

Кошти між херсонськими громадами, у яких 23 грудня відбудуться вибори, розподілили таким чином:

 

- Милівська сільська об'єднана територіальна громада Бериславського району - 175,7 тис. грн.

 

- Шляхівська сільська об'єднана територіальна громада Бериславського району - 158,4 тис. грн.

 

Крім, того, Херсонська область при розподілі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року отримала коштів у обсязі 1,6 тис. грн.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія днями призначила Євгенія Радченка відповідальним за забезпечення здійснення повноважень ЦВК у Херсонській області. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.