Нова Каховка
C

» » У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»У Каховці пройшли відкриті змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, бочче та легкої атлетики серед паралімпійців (осіб з інвалідністю), присвячені 25-річчю з дня заснування Українського та обласних центрів фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». 


Організатори – Херсонський регіональний центр «Інваспорт» та Каховська філія регіонального центру «Інваспорт». 


Всього в змаганнях взяли участь 46 спортсменів-паралімпійців різного віку з Каховки, Таврійська та Берислава.


Змагання з шахів, шашок та настільного тенісу проходили в приміщенні КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат». В турнірі з шахів переміг Костянтин Захаров, друге місце посів Андрій Подаляко, третє місце – Петро Мельничук. 


В шашках перемогу святкував Олександр Кульбікаєв, друге місце посів Володимир Зелінський, третє місце посіла Світлана Радіонова


В змаганнях з настільному тенісу перше місце посів Дмитро Матко, друге місце – Валентина Подаляко, третє місце – Андрій Лещінський.


Змагання з бочче відбулись в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради. За результатами  змагань перше місце серед вихованців Центру посіла Анастасія Жупина, друге місце  – Нікіта Штерн, третє місце виборов Ілля Ульченко. 


Змагання з легкої атлетики відбулись на базі Таврійського реабілітаційного Центру. Найкращий результат серед каховчан за сумою багатоборства (стрибки з місця, метання тенісного м’яча, біг 30м) у Ангеліни Міхеєнко – перше місце серед дівчат та друге місце у загальному заліку.


Переможці та призери всіх змагань нагороджені грамотами та медалями ХРЦ «Інваспорт». А всі діти – учасники змагань у реабілітаційних Центрах нагороджені заохочувальними подарунками від Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради та спонсорів змагань.

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»
У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»
У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.