Новая Каховка
C

» » У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»У Каховці пройшли відкриті змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, бочче та легкої атлетики серед паралімпійців (осіб з інвалідністю), присвячені 25-річчю з дня заснування Українського та обласних центрів фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». 


Організатори – Херсонський регіональний центр «Інваспорт» та Каховська філія регіонального центру «Інваспорт». 


Всього в змаганнях взяли участь 46 спортсменів-паралімпійців різного віку з Каховки, Таврійська та Берислава.


Змагання з шахів, шашок та настільного тенісу проходили в приміщенні КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат». В турнірі з шахів переміг Костянтин Захаров, друге місце посів Андрій Подаляко, третє місце – Петро Мельничук. 


В шашках перемогу святкував Олександр Кульбікаєв, друге місце посів Володимир Зелінський, третє місце посіла Світлана Радіонова


В змаганнях з настільному тенісу перше місце посів Дмитро Матко, друге місце – Валентина Подаляко, третє місце – Андрій Лещінський.


Змагання з бочче відбулись в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради. За результатами  змагань перше місце серед вихованців Центру посіла Анастасія Жупина, друге місце  – Нікіта Штерн, третє місце виборов Ілля Ульченко. 


Змагання з легкої атлетики відбулись на базі Таврійського реабілітаційного Центру. Найкращий результат серед каховчан за сумою багатоборства (стрибки з місця, метання тенісного м’яча, біг 30м) у Ангеліни Міхеєнко – перше місце серед дівчат та друге місце у загальному заліку.


Переможці та призери всіх змагань нагороджені грамотами та медалями ХРЦ «Інваспорт». А всі діти – учасники змагань у реабілітаційних Центрах нагороджені заохочувальними подарунками від Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради та спонсорів змагань.

У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»
У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»
У Каховці відбулись спортивні змагання з нагоди відзначення 25-річчя «Інваспорту»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.