Новая Каховка
C

» » У Каховці горіло поле

У Каховці горіло поле

У Каховці горіло поле Вчора ввечері, 31 листопада, горіло поле між Каховкою та Малокаховкою.

Рятувальники швидко прибули на місце пожежі, працювали двома відділеннями. 

На місці з'ясували, що горить суха трава на відкритій території на великій площі. Вогонь швидко розповсюджувався через високу неприбрану суху рослинність та пориву вітру. Все навколо було в густому диму і пожежа поширювалась в бік житлових будинків. Проблематичним було маневрування пожежними автомобілями по полю через бездоріжжя, ями та бетонні перешкоди. 

Ось такі пожежі можуть завдати величезних збитків для населення та й дихати димом зовсім не корисно! А «подихати» мав можливість цілий житловий масив Свєтлово.

«Вкотре звертаємось до мешканців міста та району: не будьте байдужими до власного здоров'я та здоров'я оточуючих, не спалюйте суху рослинність, післяжнивні залишки та сміття! Вчасно прибирайте свої прибудинкові території та сільськогосподарські угіддя! А також дотримуйтесь правил пожежної безпеки в екоситемах та побуті!», - закликають рятувальники.

У Каховці горіло поле


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.