Нова Каховка
C

» » Херсонщина зібрала для армії 192 мільйона гривень

Херсонщина зібрала для армії 192 мільйона гривень

Херсонщина зібрала для армії 192 мільйона гривень

За дев’ять місяців 2018 року для зміцнення української армії платники податків Херсонської областіперерахували до державного бюджету 192,2 млн. грн. військового збору. Цей показник на 21% або на 33,3 млн. грн. перевищив надходження збору за минулорічний період. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Майже половина або 47% надходжень в загальний вклад внесли платники та громадяни м. Херсона, які перерахували для української армії 90,4 млн. гривень. Платники Каховського району та м. Нова Каховка зібрали до бюджету на підтримку Збройних сил України по 14  млн. грн. та 10,6 млн. грн. відповідно.

 

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати та інших доходів на користь платників податків, ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.