Новая Каховка
C

» » В Україні можуть дозволити подвійне громадянство: названо умови

В Україні можуть дозволити подвійне громадянство: названо умови

В Україні можуть дозволити подвійне громадянство: названо умовиМіністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що українцям необхідно розпочати громадську дискусію про можливість бути громадянином декількох країн.

 

"Зараз ми в Україні маємо розпочати громадську дискусію про можливість бути громадянином декількох країн, треба чесно це сказати. Однак ми не можемо навіть говорити про подвійне громадянство з Росією під час де-факто війни із нею", — сказав він під час виступу у Львові 30 жовтня, передає "Європейська правда".

 

Він наголосив, що ті, у кого є російські паспорти, "нехай їх здають", а всі інші — "давайте говорити".

 

"Подвійне громадянство може бути лише за чітких умов. Його не зможуть мати військові командири, воно не дає можливості обіймати певні посади", — додав міністр.

 

Клімкін нагадав, що подвійне громадянство практикують у деяких країнах Європи.

 

"А у нас його носії порушують законодавство, хоча це ще не означає, що вони — злочинці. У АТО загинули щонайменше 11 громадян Угорщини (жителів Закарпаття з подвійним громадянством. — Ред.)", — зазначив він.

 

Як відомо українське законодавство прямо забороняє подвійне громадянство для державних службовців. Раніше Клімкін зазначав, що ця норма має залишатися в силі. 

 

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.