Нова Каховка
C

» » Відбудуться повторні громадські слухання по ЦМЛ

Відбудуться повторні громадські слухання по ЦМЛ

Відповідно до рішення громадського слухання від 17.02.2016 року 26 березня 2016 року в 16.00 у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради повторно відбудуться громадські слухання з питання подальшого використання будівлі колишнього терапевтичного відділення ЦМЛ, розташованого по вул.К.Маркса,33-г, яка обліковується на балансі виконкому, повідомляє офіційний сайт Новокаховської міської ради. 
Будівля побудована в 1958 році. Загальна площа – 1962,7 кв.м, в тому числі: підвальне приміщення площею 658,9 кв.м, приміщення 1-го поверху – 689,3 кв.м, приміщення 2-го поверху – 614,5 кв.м. Капітальний ремонт будівлі не виконувався з 1987 року. Поточний ремонт частково було виконано в 1990 році. У зв’язку з аварійним станом в 1995 році відключено систему опалення.    З 2002 року будівля не експлуатується. 
За результатами останнього обстеження, проведеного 2012 році НДІПроектреконструкція, технічний стан будівлі визнано незадовільним, знос становив 41,1%.
В 2007 році об’єкт пропонувався в довгострокову оренду, але договір оренди не укладався у зв’язку з відмовою потенційних орендарів.
Виконавчий комітет пропонує включити об’єкт до переліку об’єктів приватизації способом продажу на аукціоні. Умовою продажу є збереження медичного профілю, використання приміщень будівлі під приватний медичний заклад, реабілітаційний центр, аптечну мережу тощо.    
На громадські слухання запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, представники осередків політичних партій, громадських та релігійних організацій, представники засобів масової інформації, мешканці міста.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.