Нова Каховка
C

» » Для кількох шкіл Нової Каховки так і не знайшлось коштів на заміну вікон

Для кількох шкіл Нової Каховки так і не знайшлось коштів на заміну вікон

Для кількох шкіл Нової Каховки так і не знайшлось коштів на заміну вікон

Місця біля вікон найнезручнішими називають учні Новокаховської школи № 6. Через старі склопакети в холодну пору року дме вітер. «У деяких класах вікна встигли замінити, але там, де вони виходять у внутрішній двір школи, залишили все як є», — розповіли нам батьки учнів цього закладу.

 

— Справді, у нас замінено десь з 50% вікон — в основному, завдяки допомозі батьків. Також торік завдяки підтримці з державного бюджету вдалося закупити 12 комп’ютерів і направити на заміну вікон в їдальні, актовій залі, кабінетах трудового навчання і інформатики 137 590 гривень, — розповіла директор школи № 6 Людмила Гайсенюк.

 

За її словами, краща ситуація з вікнами в початковій ланці школи, гірша — в старших класах.

 

«Ми очікували, що на це виділять кошти з міського бюджету. Проте через дефіцит цього не сталось. Але претензій до влади я висувати не можу, адже на території міськради налічується 14 шкіл і з-поміж них у нас далеко не найгірша ситуація. Я розумію, що одразу все зробити неможливо», — додала Людмила Гайсенюк.

Для кількох шкіл Нової Каховки так і не знайшлось коштів на заміну вікон

— Вікна в наших навчальних закладах замінюють поступово, як тільки є на це кошти, — прокоментувала начальник відділу освіти Новокаховської міськради Оксана Якубова. — В деяких школах встановити нові вікна вдалося повністю — приміром, у Дніпрянській і № 8. І, повірте, це питання не стоїть на місці.

 

— Замінювати вікна потрібно ще в школах № 6, 7, 9 і 10. В ЗОШ № 4 потрібно теж, але вона після реформування на профільну школу — академічний ліцей буде ремонтуватися за рахунок окремого проекту загальною вартістю 1,09 млн. грн., який вже став одним із переможців другого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Чи будуть кошти в місцевому бюджеті — залежатиме від багатьох факторів. У цьому році не вистачало коштів на виплату зарплати бюджетникам, тому довелося провести їх перерозподіл. Однак на 2019-й ми ставимо перед собою завдання завершити заміну вікон у школах, у тому числі в шостій. А також закінчити реконструкцію проспекту Дніпровського разом із парком ім. С. Фалдзинського. Хочемо також замінити вікна і в медичних закладах, — доповнив новокаховських міський голова Володимир Коваленко.

 

Нагадаємо, що в сусідній Каховці кілька років тому оголосили про намір замінити вікна в усіх школах міста. Кошти з місцевого бюджету на це виділили, але згодом депутати міськради почали перерозподіляти їх на інші цілі. В результаті там не оновлені вікна залишилися у школах № 1, 5 і 6, не рахуючи закладів позашкільної освіти. Частково спрямовані на них кошти віддали під реконструкцію центральної площі біля районного будинку культури ім. Фрунзе вартістю 5,64 млн. грн. Саме цієї суми вистачило б на школи — стверджують у відділі освіти Каховської міськради.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.