Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці заявок на білборди більше, ніж місць

У Новій Каховці заявок на білборди більше, ніж місць

У Новій Каховці заявок на білборди більше, ніж місць

Підготовка до майбутніх президентських виборів змушує партійні штаби вже зараз шукати вільні місця для агітації своїх кандидатів. Тільки до Новокаховської міськради останнім часом надійшли заявки на розміщення реклами одразу на 48 білбордах від херсонських штабів двох політичних сил.

 

«І всі хочуть встановити їх у центрі міста. Проте у нас зовнішньої реклами і так більш ніж достатньо. Чомусь в ту ж Обривку або Піщане вони не просяться — їм Нову Каховку подавай», — зазначив міський голова Володимир Коваленко.

 

Як зізнався в. о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий, його селище зацікавлене в розміщенні білбордів — були б бажаючі. Натомість міський голова Таврійська Микола Різак стверджує, що в його громаді існує табу на зовнішню рекламу. «Бо комусь даш місце — потім почнуть чіпляти без дозволу що заманеться», — пояснює він.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.