Нова Каховка
C

» » Вісім соціальних проектів Херсонщини підтримає Британська Рада

Вісім соціальних проектів Херсонщини підтримає Британська Рада

Вісім соціальних проектів Херсонщини підтримає Британська Рада

В приміщенні кафе «Алекс» 17 березня відбулася прес-конференція громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», яка приймає безпосередню участь у проекті «Активні громадяни», який проводить Британська Рада в Україні. За чашкою чаю в невимушеній обстановці учасники розповіли про поїздку до Києва і відповіли на питання міських ЗМІ .

Керівник ГО «Агенція регіонального розвитку» Павло Ярмій зазначив, що в цьому році Нова Каховка представлена на вищому рівні. Із десяти поданих проектів, вісім було успішно затверджено і скоро почнуть свою роботу. «Це для нашого міста значна подія, адже до 2014 року програма «Активні громадяни» в Україні не працювала, а тепер ми одразу виграли декілька проектів», - наголосив Павло Олексійович. Також він зазначив що це суто соціальний проект направлений на розвиток громадянського суспільства  і ніякого відношення до політичних процесів не має.

За словами тренера програми Вікторії Кулакової, участь у Британському проекті стає можливою для всіх верств населення Нової Каховки. Написати та виграти проект може дитина або студент, чи пенсіонер та держслужбовець. Це все завдяки тому, що Британська Рада стала лояльно відноситися до українців. 

Тренер програми «Активні громадяни» Олексій Чірков розповів, що загальна вартість проектів підтриманих Британською Радою складає майже 300 тис. грн., які завдяки активним громадянам перетворяться на потужні інструменти сталого розвитку Херсонщини. Кожен проект отримає по 15 тис. грн. В більшості обласних центрах України, яки виграли проекти, міська влада підтримує своїх активних громадян і ще додатково фінансує проекти спільно з цією програмою.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.