Новая Каховка
C

» » Прес-анонс благодійної акції “Щедрий Миколай”

Прес-анонс благодійної акції “Щедрий Миколай”

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку ТОТГ» спільно з благодійним фондом «Щира дія» за фінансової підтримки Британської Ради в Україні розпочали організацію щорічної благодійної акції «Щедрий Миколай» яка направлена на збір коштів, одягу та подарунків для потреб дітей зони АТО, а також для дітей переселенців, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт, що мешкають на території Таврійського об’єднання територіальних громад (міста Нова Каховка, Каховка, Берислав, Таврійськ, Каховський та Бериславський райони).

Акція буде включати в себе наступні заходи:

- благодійний ярмарок народних майстрів Херсонщини та майстрів Hand Made (площа ТРК "ОСКАР” біля "Майкофе” 18-20 грудня 2015 р.)

- благодійний аукціон (ресторан ТРК "ОСКАР” 18 грудня о 19:00)

- святкова програма «Щедрий Миколай» (19 грудня з 11:00 до 17:00 ТРК «ОСКАР») для дітей, в т.ч. дітей переселенців зони АТО, малозабезпечених дітей та дітей-сиріт, що мешкають на території Таврійського об’єднання територіальних громад (Святий Миколай, аніматори, конкурс малюнків, талант-шоу «Щедрий Миколай», вікторини, змагання, призи та солодкі подарунки)

Генеральні організаційні партнери благодійної акції - група компаній Євротек та університет "Україна”.

Прес-анонс благодійної акції “Щедрий Миколай”
Прес-анонс благодійної акції “Щедрий Миколай”


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.