Нова Каховка
C

» » Подорожчання проїзду в автобусах у Каховці відклали

Подорожчання проїзду в автобусах у Каховці відклали

Подорожчання проїзду в автобусах у Каховці відклали

Пропозицію автобусних перевізників Каховки підняти вартість проїзду на міських маршрутах з 5 до 6 гривень не підтримали на засіданні виконавчого комітету Каховської міськради 16 жовтня.

 

Необхідність цього директор ТОВ «Каховське АТП-16506» Володимир Литвиненко пояснив подорожчанням пального, вартості запчастин і необхідністю підвищувати зарплату співробітникам.

 

«Насправді, розрахункова вартість проїзду по місту повинна складати 7 гривень. Вона розрахована за методикою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України № 1175 від 17 листопада 2009 року. Натомість ми просимо підняти тариф до 6 гривень. На усіх інших наших маршрутах вартість проїзду вже була підвищена», — зазначив він.

 

Натомість члени виконкому висловили зауваження щодо відсутності у перевізника контролю за водіями і кондукторами. «Якби ви повноцінно контролювали видачу квитків пасажирам, про що ми ведемо мову вже давно, ще б можна було піти вам назустріч. Ви ж розбазарюєте власні кошти, бо не можете зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що ваші водії вам віддають стільки грошей, скільки дійсно збирають з пасажирів», — заперечила член виконкому Галина Соломахіна.

 

До речі, стрімке подорожчання собівартості перевезень уже почало призводити до перебоїв з рухом автобусів у сусідній Новій Каховці. На відміну від Каховки, там досі плата за проїзд становить 4 гривні і не переглядалася 3 роки. Новокаховські перевізники стверджують: якщо найближчим часом не збільшити вартість проїзду щонайменше вдвічі, місцевим жителям доведеться вже найближчим часом пересуватися по місту на власних авто, велосипедах або пішки.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.